بسم الله الرحمن الرحیم سلام(عشق معنوی۲)سلام بر دوستداران حیوانات
(:اینهایی که حیوان نمی خورندبه هنگام مرگ(خیلی سخت) جان نخواهندداد:)
قالب وبلاگ
آخرین مطالب

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام عزیزان

حضرت مهدی (عج) قسمت سوم

حضرت امام رضا (علیه السلام) فرمودند: اگر از عمر دنیا جز یک روز باقی نماند ؛ خداوند آن روز را چنان طولانی سازد تا او قیام کند و زمین را از عدل و داد آکنده سازد ؛ همان سان که از ظلم و ستم پر شده باشد .

محمد بن عثمان (صل الله علیه و آل وسلم) می گوید : امام زمان (علیه السلام) را دیدم که در مقابل (مستجار*۱) به پرده خانه کعبه آویخته است و می گوید: اللهم نتقم بی من (اعدائک *۲)

خداوند! به وسیله من از دشمنانت انتقام بگیر .

*۱=مستجار ٬ محلی است در پشت کعبه ٬ نزدیک رکن یمانی و برابر در خانه کعبه که حجاج خود را به آن می چشبانند و از خداوند در خواست آزادی از آتش جهنم می کنند.

*۲=بحار الأنوار ٬ ج۵۱ ٬ ص ۳۵۱.

سرگذشت نرجس خاتون :

مرحوم شیخ صدوق و شیخ طوسی روایت می کنند:

(بشربن سلیمان * ) می گوید : خادم امام هادی (علیه السلام)نزد من آمد و گفت : حضرت با تو کاری دارند. من خدمت حضرت رسیدم. ایشان نامه ای به خط فرنگی نوشتند و همراه با یک کیسه زر که در آن دویست و بیست سکه بود ٬ به من دادند و فرمودند: به بغداد می روی و در فلان روز در لنگرگاه فرات حضور میابی ؛ هنگامی که اسیران را به ساحل آوردند٬ نظر کن به برده فروشی به نام عمروبن یزید....

*-ایشان از فرزندان ابوایوب انصاری و از شیعیان و ارادتمندان حضرت امام هادی و امام عسکری (علیه السلام) و همسایه آنان بوده و به شغل برده فروشی اشتغال داشته است.

ادامه دارد....

یامولاعلی مدد

خدا نگهدار.

[ چهارشنبه 27 اردیبهشت‌ماه سال 1385 ] [ 02:36 ] [ محمدهادی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
لینک های مفید
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 258696