بسم الله الرحمن الرحیم سلام(عشق معنوی۲)سلام بر دوستداران حیوانات
(:اینهایی که حیوان نمی خورندبه هنگام مرگ(خیلی سخت) جان نخواهندداد:)
قالب وبلاگ
آخرین مطالب

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام عزیزان

من خودم می دونم مردم ، وقتی پدر و مادر ، ما رو انسان حس نکنند من مردم، وقتی زندگی یکنواخت میشه انسان مرده، وقتی آدم آهنگ غمگین گوش بده زندگیش مرده ، وقتی بی وفایی به آدم روی بیاره آدم مرده و دیگه زنده نیست من خوب باور دارم که دیگه زنده نیستم و مردم ،.

این نفس هم که می کشم لابد لیاقتش رو دارم که اونم بعد چند صبا بی لیاقتی از ما گرفته خواهد شد، خدا رو شکر می کنم قدرت خوردن و آشامیدن را دارم ، تا حالا شده دلتون برای شمع تنگ بشه ؟! تا حالا شده دلتون برای مرگ تنگ بشه؟ تا حالا شده دلتون برای قبر تنگ بشه؟ من به اونجا رسیدم!
دوست داشتم در این دنیا یاری داشتم که دلم رو بهش خوش کنم خیلی از شما ها دارید و خیلی از شما ها ندارید منظوره من شریک زندگی است، خیلی ارزش داره ، با بودن اون زندگی معنا پیدا می کنه ولی وقتی اون نباشه می خوای دل به کی ببندی ؟!

خدا رو شکر می کنم که سایه ی پدر و مادر بالا سره من هست اگه مامانم نبود که من دیگه راهی نداشتم ، خدا رو شکر می کنم که قدرت خواب را به من داد ، به یاد میارم سالها شب تا صبح نخوابیدم چند صبایی است که شب ها می خوابم خدا رو شکر واقعا خواب شب طعم دلنشینی داره،.

سفر چیز خوبیه من هر چند وقت یکبار امام رضا من رو می طلبه و زندگی من رو شارژ می کنه یعنی اگه منه گنهکار زنده هستم به امید امام رضااست قربون خودش و خواهرش و محمد و آل محمد برم من که هر چی تو دنیا و آخرت دارم از آن آنهاست انشاالله به ما لطف و مرحمت و نظر بیشتر بیا فکنند، بیش از این اوقات شریف رو نمی گیرم یاعلی مدد. یادتون باشه اگه می خواید امام رضا بطلبتون از اون خداحافظی نکنید این یه رازه.

وبلاگ دیگرهادی دربلوگ اسکای2

وبلاگ دیگرهادی درپرشین بلاگ۱

وبلاگ دیگرهادی درپرشین بلاگ۲

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌Bye....

 

[ پنج‌شنبه 15 آذر‌ماه سال 1386 ] [ 10:18 ] [ محمدهادی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
لینک های مفید
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 258994