بسم الله الرحمن الرحیم سلام(عشق معنوی۲)سلام بر دوستداران حیوانات
(:اینهایی که حیوان نمی خورندبه هنگام مرگ(خیلی سخت) جان نخواهندداد:)
قالب وبلاگ
آخرین مطالب

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام عزیزان

روز جهانی کودک و رسانه مبارک.

خدا زیباست و زیبایی را دوست می دارد ، امروز نمی تونستم از خواب بلند شم ولی خدا رو شکر بالاخره موفق شدو از تخت خواب جدا شوم ، ای داد بیداد از این خواب های شیرین ، خدا به انسان خود مهر می ورزد ، حتی در مرگ موقت که خواب باشه به ما زیبایی نشان می دهد،.

خدا انقدر زیباست که برای نشان دادن زیبایی خود کوه ها و دشت ها و بیابانها و جنگلها و دریاها را به رخ ما می کشد‌‌،خدا به قدری زیباست که تا آخر دنیا هم از زیبایی او بگوییم کم گفتیم‌،خدا انقدر زیباست که به ما خواب را هدیه داده است ، به ما زندگی هدیه داده است، به ما نفس کشیدن هدیه داده است،.

خدا انقدر زیباست که باران و برف به ما هدیه داده است،خدا انقدر زیباست که دنیا را به ما هدیه داده است،خدا انقدر زیباست که شب و روز را به ما هدیه داده است، خدا انقدر زیباست که پدرو مادر را به ما هدیه داده است، خدا انقدر زیباست که برادر و خواهر را به ما هدیه داده است،.

خدا انقدر زیباست که مرگ را به ما هدیه داده است،خدا انقدر زیباست که بچه را به ما هدیه داده است،خدا انقدر زیباست که خودش را برای ما قرار داده است، خدا انقدر زیباست که اجازه داده تا من درباره او بنویسم،خدا انقدر زیباست که قدرت خداحافظی به ما داده است.

وبلاگ دیگرهادی دربلوگ اسکای2

وبلاگ دیگرهادی درپرشین بلاگ۱

وبلاگ دیگرهادی درپرشین بلاگ۲

 

[ جمعه 16 آذر‌ماه سال 1386 ] [ 11:39 ] [ محمدهادی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
لینک های مفید
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 258994