بسم الله الرحمن الرحیم سلام(عشق معنوی۲)سلام بر دوستداران حیوانات
(:اینهایی که حیوان نمی خورندبه هنگام مرگ(خیلی سخت) جان نخواهندداد:)
قالب وبلاگ
آخرین مطالب

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام

بچه عشق است ، بچه راه انسان به سوی خدا را باز می کند ، بچه پاک است، بچه بازی می کند ، بچه ما را بازی می دهد، بچه ما را خوشحال می کند ، گاهی اوقات ما معنی این نعمت خدادادی را به خوبی نمی دانیم ، بچه را نباید کتک زد ، شاید بچه باید ما را کتک بزند تا خدا ما را کتک نزند، خدا بچه ها را دوست دارد، بچه ها خدا را دوست دارند، بچه عشق است.،.،.،.،

بچه باعث می شود انسان به اشتباهات خود پی ببرد، بچه با حجاب اسلامی کاملی خیلی زیبا و دیدنی می شود،من بچه ندارم ! شما بچه دارید ؟  بر روی موی سره فرزند بوسه بزنید و نگذارید همگان بی خود کودک شما را بوسه بزنند. آیا حکمت الهی به بنده فرصت فرزند داشتن را می دهند!  آیا بنده بالاخره تا قبل مرگم عاقل کامل می شوم ! آیا ما می توانیم دوباره کودک شویم!(آیا یه سوال درست و حسابی پیدا می کنم که اینجا بنویسم؟!)

آیا من کامل شده ام ؟ این را خوب می دانم آرزو داشتم نسلی دارا بودم ! اما حیف که ندارم و اگر شما دارید بدانید که روز به روز بزرگتر می شود و ما پیر تر و به امید آن بچه است که ما زنده می مانیم! بچه بچه بچه بچه یا بهتر است بگویم فرزند آن هم از نوع نیک صفت وای چه احساس زیبایی است که انسان فرزند خویش را نوازش کند.

خداوندا رحم فرما و پدر و مادران ناصالح را آگاه فرما آمین/.! بچه زیبا روح است  ، بچه بازی گوشی  می کند ، بچه به مدرسه می رود ، بچه با عشق می خورد و می آشامد ، بچه طعم واقعی زندگی را می چشد، نظر شما در مورد بچه چیست؟

[ پنج‌شنبه 22 آذر‌ماه سال 1386 ] [ 13:57 ] [ محمدهادی ]
.: Weblog Themes By WeblogSkin :.
لینک های مفید
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 258994